Koupili jsme nové Ferrari

K

oupili jsme nové mimi do naší stáje. Tento mazlík nám dává nové možnosti a usnadní nám práci v těžko přístupném terénu.

Má 107 koní a motor Proxima. Jeho hnací síla je srovnatelná se stádem slonů. Tento drobek váží 4,5tuny, ale utáhne i plný vagon uhlí.

Jiřina Gáliková, předsedkyně představenstva Technických služeb Slezská Ostrava:

„Jsem ráda, že se podařilo pořídit tento výkonný stroj. Jeho využíti v rámci naší činnosti je téměř neomezené. Využívat jej bude oddělení zeleně ke své práci v rámci obce Slezská Ostrava, ale využití najde třeba i při zimní údržbě silnic.“

Technické služby Slezská Ostrava, a.s. pravidelně investují do modernizace svého vybavení, aby jejich práce byla efektivnější a cenově méně nákladná. Při výběru nových strojů vždy vyhledávají nejnovější technologie, ale i spolehlivé a osvědčené zařízení.

Pavel Procházka, vedoucí oddělení zeleně Technických služeb Slezská Ostrava:

„Každý náš stroj musí splňovat hned několik požadavků. Musí být spolehlivý za každé situace, provozní náklady musí být nízké a hlavně musí být vždy multifunkční. Každé zařízení využíváme vždy na řadu různých úkonů, takže požadavek na variabilitu je pro nás ten nejdůležitější.“

Již tento týden jej můžete potkat v terénu. Je to obrovský pomocník pro celé Technické služby Slezská Ostrava. A řekněte sami, je to prostě krasavec.