Spustili jsme nový web

Spustili jsme novou internetovou prezentaci společnosti. Vyhověli jsme tak novým legislativním požadavkům a četným přáním ze strany zákazníků. Obsah byl přizpůsoben tak, aby návštěvníci na stránce pohodlně a rychle nalezli požadované informace.

Co je nového na webových stránkách?

Celý obsah webových stránek jsme důkladně připravovali a konzultovali s řadou odborníků. Změny zaznamenal nejen vzhled stránek, ale i celá struktura. Ta je nyní přehlednější a uživatelsky přívětivější. Návštěvník stránek tak získá potřebné informace na jedno kliknutí.
Celá stránka se zobrazuje v upravené podobě i na mobilních telefonech a tabletech. Návštěvníci tak pohodlně naleznou informace i v terénu a nemusí složitě vše vyhledávat přes počítač.

Podporujeme nové a inovativní technologie.

Naše společnost již mnoho let integruje do provozu nové technologie jak z oboru stavebnictví, tak z oboru informačních a telekomunikačních technologií. Ať už jde o nový firemní cloud od společnosti Synology nebo digitální telefonní ústřednu od společnosti Siemens.

Internetové stránky byly naposledy restaurovány v roce 2013. Od té doby se technologie posunuly mílovými kroky. Zvýšily se požadavky na zabezpečení a správu, ale také požadavky na uživatelky přívětivější vzhled. Nová webová prezentace jde ruku v ruce s dnešními trendy.

  • Jednotná grafická podoba
  • Uživatelsky přívětivé fotografie
  • Aktuální a zajímavé články
  • Informace na jedno kliknutí

Změny nezaznamenaly jen internetové stránky. Naše společnost obnovila také svůj profil na facebooku, kde pravidelně přidáváme zajímavosti z obce, přehledy o aktuálních pracích a spoustu další informací.