Nový silák v naší rodině

I

nvestice do modernizací a nových technologií je nezbytnou součástí existence každé společnosti. Technické služby, a.s. Slezská Ostrava jde v této rovině příkladem. Nákupy nových strojů a modernizace vybavení je pravidelně realizována tak, aby vyhovovala nejnovějším požadavkům trhu.

Nový Reform Metrak H7 RX je obrovskou posilou pro naši každodenní práci. Tento dvou tunový chlapík se silou 70 koní je libovolně modifikovatelný, takže během chvíle se z moderního a výkonného sekacího stroje přemění na sněhový pluh nebo tahací mulu pro ořezy dřevin. Díky náhonu na všechny čtyři a třílitrovému motoru, rozvodu kol dva metry a 33“ pneumatikami zvládne všechny náročnosti terénu. Ušetří tak mnoho práce a financí.

Jednoho takového mazlíka už ve stáji máme a za tři roky provozu odvedl skvělou práci a dokázal, že svoje místo v našich řadách si právem zaslouží. Není to žádný závodník, na volné silnici dosáhne max. 39 km/h, ale v terénu je jako ryba ve vodě. I na náročném povrchu dosahuje skvělých výsledků a rychlosti až 15 km/h, což zajišťuje kvalitní a efektivní práci.

Naše společnost Technické služby, a.s. má na starosti 1520 ha zeleně a téměř 120 km silnic a 112 km chodníků. Tato plocha vyžaduje maximální pracovní nasazení a kvalitní stroje, které si poradí s každým terénem a situacemi. Starší bratříček našeho nového krasavce dokázal, že zvládne vše na výbornou, a tak jsme neváhali pořídit mu posilu. Celkově díky těmto strojům ušetříme více jak 500tis. ročně a mnoho lidské síly, které můžeme využít jinde.

Reform Metrak H7 RX má nezastupitelné místo v našich řadách.

Naši zaměstnanci si ho zamilovali. „Ovládá se jednodušeji než osobní automobil, ale sílu má jako malý truck“, říká vedoucí oddělení veřejné zeleně Pavel Procházka. „Je to skvělý stroj, který zvládne vše. I do těch nejnáročnějších terénů, kde jsme normálně posílali ruční sílu s křovinořezy, protože sekačky to nezvládaly, teď můžeme nasadit stroje Reform. Jsme rádi, že je máme.“