Rozpočtář/přípravář

Aktuální volnÁ pracovní pozice

PŘÍPRAVÁŘKA/KA STAVEB
ROZPOČTÁŘ/KA

Náplň práce:

  • příprava rozpočtů, kalkulace staveb
  • vypracování cenových nabídek
  • kontrola projektové dokumentace
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • komunikace s investory

Požadujeme:

  • ŠS vzdělání – střední škola stavebního směru výhodou
  • nutná praxe v oboru dopravních staveb nebo absolvent střední školy stavební
  • znalost rozpočtových programů v RTS nebo URS
  • znalost práce na PC – MS Office, MS Outlook
  • orientace ve stavebních výkresech a projektové dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost a pracovitost
  • dobré komunikační schopnosti

Strukturované  životopisy zasílejte na email: info@technickesluzby.cz

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • práce na HPP
  • mobilní telefon a PC
  • dobré finanční ohodnocení, smluvní mzda
  • 25 dní dovolené, stravenky v nominální hodnotě 120,- Kč
  • pružná pracovní doba
  • práci v dobrém pracovním kolektivu
  • odměny na dovolenou, Vánoce